تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری1500متر/ملارد ویلاجنوبی/تهاتر با آپارتمان تهران

1500متر/ملارد ویلاجنوبی/تهاتر با آپارتمان تهران

6 ساعت پیش در فاز 3

2
متراژ زمین
1500
سال
1388
قیمت کل
‏34,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,666,000 تومان
باسلام ودرود

کریمی هستم کارشناس فروش باغ ویلا درملارد ویلا جنوبی .شمالی .تیسفون .زمرد ویلا ومنطقه

1500متر باغ ویلا با بناقدیمی / قابل تهاتر
انشعابات کامل
آب .برق .گاز . کنتور
درختان مثمر قدیمی
استخر
تاپ لوکیشن
فروش نقدی یا معاوضه با آپارتمان در تهران

تهاتر فقط با تهران تا 35 میلیارد

برای اطلاعات بیشتر واطلاع از فایل های خوش قیمت منطقه با من تماس بگیرید .....