تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر/مطبخ/الهیه*پنجره تمام قدی/کلوزت مخفی

150متر/مطبخ/الهیه*پنجره تمام قدی/کلوزت مخفی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬340٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬933٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
مسکن مجلل⭐️رحمانیه 5

⛔️همکاری نداریم⛔️

▪️◾️◼️اعتماد شما سرمایه ماست◼️◾️▪️

ارائه بهترین واحد های لوکس در الهیه✅

▫️150 متر خوش نقشه بهترین لوکیشن و ایده ال
▫️سازه استحکام بتن سقف کوبیاکس
▫️کابینت نما چوب کلاسیک نورگیر عالی
▫️سرامیک 80×80 پذیرایی بزرگ بدون پرتی
▫️دو خواب فول کمد+مستر تمام شیشه ای
▫️آسانسور 8 نفره گلد
▫️نزدیک به مراکز خرید و فضای سبز

موارد مشابه با سلیقه شما✅
160 متری رحمانیه
145متری اول رحمانیه
110 متری محمدیه
145 متری رحمانیه
135 متری کم واحدی الهیه رحمانیه
125 متری متریال فوق العاده اول منطقه رحمانیه
140 متری اول اقدسیه

برای صرفه جویی در وقت کلمه قاسمی در اگهی جستجو نمایید✅