تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر/نئوکلاسیک/نیاوران شمال کاخ/کلیدنخورده

150متر/نئوکلاسیک/نیاوران شمال کاخ/کلیدنخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
150
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
36٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
240٬000٬000 تومان
طبقه
6
[---------------⚜️[با سلام خدمت متقاضیان عزیز]⚜️----------------]

کلیدنخورده

⚜️ساختمانی بسیار زیبا در لوکیشن اصیل نشین جمال اباد به فروش میرسد.

-------------------------
⚜️مشخصات ساختمان:

✅تعداد واحد: 12
✅متراژ واحد :150متر
✅تعداد پارکینگ: 2پارکینگ
✅انباری واحد: 15 متر انباری
--------------------------
⚜️مشاعات ساختمان؛

✅لابی بسیار شیک و مبله
✅سرایداری مقیم در ساختمان
✅استخر سونا و جکوزی
✅ساختمان دارای مشاعات بسیار تمیزی میباشد
--------------------------
⚜️ساختمان از نظر پلان و نورگیر بسیار زیبا میباشد
✅پلانی تفکیکی( ارشیتکت؛ نیکبخت)
✅اشپزخانه نیمه فرنیش بوش میباشد
--------------------------
⚜️جهت بازدید اخر شما از این واحد تماس حاصل کنید
✅مشاور تخصصی منطقه 1: مهندس شکیبا
✅شماره تماس؛ ***********