تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر / پنت هاوس + 40متر حیاط اختصاصی/قائمیه

150متر / پنت هاوس + 40متر حیاط اختصاصی/قائمیه

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬666٬000 تومان
طبقه
6
املاک دپارتمان بزرگVIP
  ______////////////_____                           

بزرگترین و بروزترین فایلینگ منطقه✔
انواع فایلینگ آپارتمان زمین خانه کلنگی در متراژ های مختلف✔
_____________________________________________

❌️❌️فوروش فوری...
❌️❌️پول لازم شدیدا

آپارتمان فوق دارای یک حمام مستر و یک حمام عمومی

✅️جمع کل ساختمان 6طبقه بدون مشرف

لوکیشن عالی وسط شهرک بافت اصلی چسب خیابان اصلی

فروشنده100٪ واقعی
_________________
♥️آپارتمان فوق در بافت اصلی قلب شهرک گذر کوچه 12متری جای پارک راحت

✔️آپارتمان کاملا مهندسی شده حتی بدون 1cm پرتی✔

✔️از هر جهت نورگیر سالن آشپزخانه اتاق خواب ها

امکانات:

✔⭕پارکینگ.
✅️ آسانسور.
✔دارای لابی
✔  اَنباری بزرگ.
✅️ 50متر حیاط اختصاصی

⭕مالک فروشنده صددرصد میباشد شدیداً پول لازم
________________________________________//////////////////////
‍مشاوره تخصصی در امور ملکی و حقوقی:
افشین قربانی.

⏰ساعات پاسخگویی:
                            10صبح الی 12شب
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ وی ای پی

گروه مشاوران املاک VIP برای تامین نیاز شما عزیزان شبانه روز در تلاشند