تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متر3خواب/زعفرانیه/مشاعات دار

150متر3خواب/زعفرانیه/مشاعات دار

2 سال پیش در تهران

متراژ
150
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
40٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
266٬666٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⬅️ زعفرانیه
⬅️ تاپ لوکیشن
⬅️ بن بست دنج
✅ 152متر 3خوابه____ مستر کینک
✅ طبقه ی چهارم شمالی
《 واحد رو به آفتاب 》
✅ تراس قابل چیدمان با دید بینظیر شهر و کوه
✅ آشپزخانه furnish برند bosch
✅ کابینتهای درجه با یراق آلات Blum اتریش
✅ شیرآلات و تجهیزات hansegrohe و Swarovski
✅ پنجره های برند trocal آلمان با یراق آلاتwhing house سوئیس
✅ متریال تماما برند اروپایی
✅ سالن پذیرایی وسیع مناسب برای میهمانی های شما, پرده خور و آفتابگیر_____ فضای تی وی روم
✅ اتاق خوابهای وسیع دارای کمد دیواری های فراوان
✅ ارتفاع سقف بلند
✅ دارای 2پارکینگ سندی باکس
مشاعات
⬅️ لابی مجلل و زیبا با ارتفاع سقف 9متر
⬅️ لابی من
⬅️ استخر سونا و جکوزی فعال با تجهیزات IMAX فرانسه
⬅️ 2لاین آسانسور برند kone با ظرفیت 12نفر
⬅️ سالن اجتماعات و سالن بدنسازی مجهز
⬅️ روف گاردن چهارفصل با دید کارت پستالی از همه ی جهات
⬅️ سرایداری مستقر در ساختمان
⚜️⚜️⚜️
برای بازدید این واحد و موارد مشابه با من در تماس باشید

مسکن دیپلمات زعفرانیه

مشاور امور ملکی شما

⚜️نصیری