ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
150مترسه خواب شیک با2پارکینگ لوکشین شمال کاخ
150مترسه خواب شیک با2پارکینگ لوکشین شمال کاخ
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
24٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
163٬333٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✳️✳️باسلام احترام خدمت مشتریان عزیز ✔️
✴️بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری ✔️
✳️قیمت واحد27میلیارد500میلیون تومان✔️
✴️سه میلیاردرهن کامل✔️
✳️24میلیاردپانصدمیلیون تومان نقد✔️
✴️آپارتمان150مترسه خواب مستر ✔️
✳️حال پذیرایی خوش ونقشه بانورمستقیم ✔️
✴️نقشه بینظیر/بدون پرتی✔️
✳️سه خواب استاندارد باکمددیواری✔️
✴️آشپزخانه شیک باکابینت های فراوان به همراه پنچره ونورمستقیم ✔️
✳️بالکن کاربردی وقابل استفاده ✔️
✴️لوکشین دنج وآرام ومشجر ✔️
✳️واحدتخلیه آماده تحویل ✔️
✴️کلیدنزداملاک ✔️
✳️✳️✳️مشاوره ملکی شما:توانگر ❓️❓️❓️❓️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت