تائید
فروش مسکونیآپارتمان150متری3خواب تکواحدی ولیعصر 32شیک

150متری3خواب تکواحدی ولیعصر 32شیک

1 سال پیش در مشهد

متراژ
150
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
3٬480٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬200٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
سلام

✳️✳️✳️فرصت محدود برای خرید عالی✳️✳️✳️

150 متری
3خواب

آسانسور
کوچه 10 متری
امیر 39
نور پردازی
کاغذ دیواری
کابینت چوب
وان جکوزی
کمد دیواری

✴️فقط تماس بگیرید و بازدید کنید مطمئن باش✴️

✴️مناسب خوش سلیقه ها ✴️

✅️مشاور شهابی