تائید
فروش مسکونیآپارتمان151متر/بهترین طبقه/ویودار/2 بالکن/لابی و روف

151متر/بهترین طبقه/ویودار/2 بالکن/لابی و روف

1 سال پیش در تهران

متراژ
151
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
30٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
198٬675٬000 تومان
طبقه
4
لوکیشن دنج و آرام
ساختمان نوساز کم واحد
فروش فوری
151 متر 3 خواب 1 مستر
طبقه 4 ویودار آفتابگیر
2 بالکن قابل چیدمان
خوش نقشه
آشپزخانه تمام چوب متریال برند
2 پارکینگ سندی . لابی مبله و روف گاردن

مشاور : اهورا نادری

املاک بزرگ یوسفیان
آدرس: علامه شمالی بین 18 و 20 غربی