تائید
فروش مسکونیآپارتمان152 متر تک واحدی فرمانیه غربی

152 متر تک واحدی فرمانیه غربی

2 سال پیش در تهران

متراژ
152
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
22٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
144٬736٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سلام
152 متر 3 خواب
تک واحدی
ملک دو نبش با نور مستقیم
لوکیشن دنج
پلن تفکیکی
دو پارکینگ سندی

لطفا جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید؛
همچنین جهت مشاهده یکجا تمامی آگهی ها و اطلاعات املاک، به صفحه آژانس املاک دیپلمات فرمانیه در متن آگهی مراجعه نمایید.

مشاور ...پروانه علیزاده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور پروانه علیزاده

آژانس املاک دیپلمات فرمانیه

کلیک کنید یا تماس بگیرید؛ما همه چیز را انجام میدهیم.