تائید
فروش مسکونیآپارتمان152 متر در ولنجک چهار پارکینگ سندی

152 متر در ولنجک چهار پارکینگ سندی

2 سال پیش در تهران

متراژ
152
ساخت
1402
قیمت کل
42٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
276٬315٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
برترین برج باغ ولنجک

✅ ولنجک 152 نوساز
✅ فرعی دنج و کم تردد ولنجک
✅ ساختمانی با مشاعات و مدیریت مثال زدنی
❌طبقه نهم❌

➖152متر 3 خواب
➖تمام نقاط واحد دارای نور مستقیم جنوب
➖نقشه ایده آل و بدون پرتی
➖تراس قابل چیدمان + باربیکیو
➖پنجره های تمام قدی
➖خواب ها با ابعاد ایده آل و کاربردی
➖4 پارکینگ سندی باکس

⚜️ لابی مبله + لابی من 24 ساعته
⚜️ مجموعه ورزشی مجهز
⚜️ سالن بازی
⚜️ سالن اجتماعات
⚜️ روف گاردن 4 فصل و خیره کننده و …

✅مشاور شما: فتحی
✅مسکن دیپلمات