تائید
فروش مسکونیآپارتمان152 متر/مرکزی/تک واحدی/جنوبی

152 متر/مرکزی/تک واحدی/جنوبی

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
152
ساخت
1401
قیمت کل
5٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬710٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
152 متر / محدوده مرکزی⚡

فروشنده واقعی و بی قید و شرط✅

فرصت عالی خرید و سرمایه گذاری در لوکیشن پر طرفدار منطقه یک❗

مشاور و کارشناس امور ملکی ؛ آقای هدایتی✅