تائید
فروش مسکونیآپارتمان152متر 3خ/ فول مشاعات/ 2پ/ رو به آفتاب/ سعادت آباد

152متر 3خ/ فول مشاعات/ 2پ/ رو به آفتاب/ سعادت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
152
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
30٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬657٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
♦️سلام
♦️152متر 3 خواب 1 خواب مستر ( رو به آفتاب )

♦️2 لاین آسانسور
♦️لابی مبله بزرگ
♦️روف گاردن مجهز
♦️سونا استخر جکوزی فعال
♦️باشگاه ورزشی مجهز
♦️سالن اجتماعات مبله با سیستم صوتی و دی جی
♦️سرایدار مقیم
♦️2پارکینگ سندی باکس
♦️حوالی میدان کاج ✔️گذر پهن و مشجر
♦️مشاور شما حمید تماس از 9صبح تا 11 شب حتی تعطیلات
♦️چت و پیامک پاسخ داده نمیشود