تائید
فروش مسکونیآپارتمان153 متر اول دانشجو - فرهنگ - تکواحدی

153 متر اول دانشجو - فرهنگ - تکواحدی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
153
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
7٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬078٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
☎️مسکن مجلل صارمی
✔️پوراکبر

⚜️153 متر ( سند شش دانگ ملکی )
⚜️طبقه دوم ( شمالی )
⚜️کلا 4 طبقه 5 واحد
⚜️3 خواب کمد فول ( مستر )
⚜️نزدیک مترو و مراکز خرید

✔️کلید موجود✔️موارد مشابه موجود در کل منطقه

(قابلیت دادن رهن کامل تا 700 میلیون و گرفتن وام مسکن تا 800 میلیون در صورت کسری بودجه)

♦️بی واسطه