تائید
فروش مسکونیآپارتمان153 متر * بلوار 24 متری * 2P * فرنیش

153 متر * بلوار 24 متری * 2P * فرنیش

1 سال پیش در تهران

متراژ
153
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
37٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
245٬098٬000 تومان
طبقه
4
⭐⭐⭐153 متر بلوار 24 متری

✅طبقات بالا

✅3 خواب
1خواب مستر

✅کم واحد

✅لابی

⭐⭐⭐2 پارکینگ ⭐⭐⭐

✅فرنیش

✅اطلاعات بیشتر در تماس...

✅بازدید آزاد

مشاور شما : حفیظی