تائید
فروش مسکونیآپارتمان153متر 3خ/نوساز کلیدنخورده/شخصی ساز/کوهک راه آهن

153متر 3خ/نوساز کلیدنخورده/شخصی ساز/کوهک راه آهن

1 سال پیش در تهران

متراژ
153
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
14٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬810٬000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
______⚜دپارتمان املاک راما منطقه 22 ⚜_______

⚜فایلینگ به روز و خوش قیمت منطقه 22⚜

1️⃣5️⃣3️⃣متر 3️⃣خواب

سند

⬇️فایل های مشابهی که شاید سلیقه شما باشد⬇️

✴چند مورد مشابه شخصی ساز :
1️⃣ شخصی ساز کوهک/140متر 3خ/ 16،000،000،000
2️⃣ شخصی ساز بهاران/ 130 متر 3خ/ 15،600،000،000
3️⃣ شخصی ساز هوانیروز/ 120متر 2خ/ 11،500،000،000
4️⃣ شخصی ساز المپیک/ 125متر 3خ/ 11،400،000،000

✴چند مورد مشابه برج های منطقه :
1️⃣ برج آبشار ویو دریاچه /120متر 3خ/11،000،000،00
2️⃣ برج احرار دریاچه/ 130 متر 3خ/ 9،600،000،000
3️⃣ برج الماس دریاچه/ 135متر 2خ/ 11،500،000،000
4️⃣ برج سند دار دریاچه/ 125متر 3خ/ 12،400،000،000

___________________________________________
✖برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی لطفا تماس بگیرید
✖فایل های زیر قیمت و معاوضه موجود میباشد
✖مشاور شما در منطقه : رئیسی