تائید
فروش مسکونیآپارتمان153متر 3خوابه/مشاعات هتلینگ*دید و ویو

153متر 3خوابه/مشاعات هتلینگ*دید و ویو

2 سال پیش در تهران

متراژ
153
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
46٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬653٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
10
✨ ☑ شاهکاری از سازنده بنام منطقه ، امکاناتی فراتر از هتل های لاکچری و سوپر لوکس و گردهمایی بهترین و بروز ترین برندهای دنیا ☑ عمارتی کم نظیر و تکرار نشدنی و مشاعات فاخر و در خور تحسین ☆___________☆___________☆___________☆
✨153متر 3خوابه(یک خواب مستر)
پنجره های قدی روبه جنوب
نورگیر عالی
تراس قابل چیدمان
متریال درجه یک در ساخت
ارتفاع سقف فوق العاده در واحد

✨لابی چیدمان شده فاخر با ارتفاع سقف کم نظیر
لابی من سه شیفت و کافی شاپ فعال
تیم خدمات مقیم
4لاین آسانسور
سالن اسکواش و سالن بیلیارد
سالن بولینگ
2باشگاه ورزشی
مشاعات آبی فعال
اتاق بازی کودکان
2عدد پارکینگ سندی

✔️ قطعا این واحد آخرین بازدید شماست

✔️✔️عرصه ملک(زمین) 100٪ شخصی-بدون ریش

⚜️کامل ترین فایلینگ منطقه با بهترین افر های قیمتی از مالکین را از ما بخواهید☎️

⚜️مشاور شما مظفری
☎️مسکن دیپلمات