تائید
فروش مسکونیآپارتمان154 متر صفر دانش آموز سند آماده /کولر آبی و گازی

154 متر صفر دانش آموز سند آماده /کولر آبی و گازی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
154
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬506٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⭐3 خواب⭐
تراس سر آشپزخانه ✅
هر 3 اتاق خواب دارای کمد دیواری های بزرگ ✅
حمام بزرگ با توالت فرنگی✅
آشپزخانه کلاسیک سفید ✅
فول کابینت بزرگ و جادار✅
70 متر پذیرایی یک تیکه✅
بسیار بسیار خوش نقشه✅
فول کار چوب ✅
سیستم برق بی ام اس✅
مشاعات لوکس✅
نما و ورودی ساختمان لاکچری و نورپردازی شده✅
⚜⚜⚜فایلینگ اختصاصی و پلاک به پلاک در مناطق امامت سیدرضی جلال دانش آموز و دانشجو⚜⚜⚜
با جستجوی کلمه ی( ولورن ) در قسمت جستجوی دیوار بقیه آگهی های من رو مشاهده کنید