تائید
فروش مسکونیآپارتمان154متر/3خوابه/جنوبی/اشراق شمالی

154متر/3خوابه/جنوبی/اشراق شمالی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
154
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
6٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬259٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک فانوس
آدرس دفتر املاک: خ اشراق شمالی مابین چهارراه فلاطوری و چهارراه ابوریحان

اطلاعات ملک:
✅154متر
✅انباری بزرگ

✨✨قابل معاوضه با واحد کوچکتر منطقه 7و 8✨✨
✳️✔️ فایل مشابه موجود است✔️✳️

جهت کسب اطلاعات و بازدید از ملک با ما در ارتباط باشید