تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر 3 خواب فول امکانات تاپ لوکیشن مشابه نوساز

155 متر 3 خواب فول امکانات تاپ لوکیشن مشابه نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
161٬290٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
درود

بهترین موقعیت مکانی سعادت آباد
فرعی دنج و دیپلمات نشین
دسترسی عالی به مراکز خرید و شریانهای اصلی

155 متر
3 خواب بزرگ + 1 خواب مستر

بسیار خوش نقشه با نورگیری عالی
سالن پذیرایی بزرگ و قابل هرگونه چیدمان
3 خواب استاندارد قابل چیدمان سرویس خواب کامل

0 تا 100 واحد فول نوسازی شده با بهترین متریالِ برند
دارای تمامی امکانات :
پارکینگ _ آسانسور _ انباری _ 2 تراس بزرگ و کاربردی
سرایداری مقیم در ساختمان و دوربین مداربسته

مشاعات ساختمان بسیار تمیز و مرتب
با ساکنین بافرهنگ

واحد دارای سند تک برگ و بدون ریشه
..................................................................
کارشناس امور ملکی شما : علی معصومی