تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر 3 خواب هنرور عبدالمطلب کریمی فول صفر

155 متر 3 خواب هنرور عبدالمطلب کریمی فول صفر

10 ماه پیش در شهید هنرور

متراژ
155
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
4٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬354٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
باسلام
آپارتمان فوق واقع در میلان 12 متری هنرور
------------------------------------------------------------
متراژ 155

3 خواب
نورگیر
حاشیه ملک 12
دوممر
کابینت چوب
آسانسور
پارکینگ
دوواحدی
زمین 335 متر

لوکیشن عالی
خوش نقشه
مفید 155 متر
تراس

ملک صفر
نما سنگ

برای اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرین

----------------------------------------------------------
مشاور شما خانوم مسگر

املاک حافظ نبش هنرور 2