تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر ده ساله بلوار فردوس تهاتر با ویلا شمال

155 متر ده ساله بلوار فردوس تهاتر با ویلا شمال

1 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
17٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
112٬903٬000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
2
155 متر
املاک دیپلمات