تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر دوکله نور ویو ابدی صفر کلید نخورده

155 متر دوکله نور ویو ابدی صفر کلید نخورده

20 ساعت پیش در ملک‌شهر

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,580,000 تومان
طبقه
1
درود

155متر خوش نقشه
3خوابه هر 3تا خواب نور مستقیم دارد
سالن و آشپزخانه از سمت جنوب غرق در نور
تاپ لوکیشن منطقه دسترسی عالی
2دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو و بازار اصلی
قیمت عالی
فروشنده واقعی
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید تماس بگیرید