تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر کامرانیه فول

155 متر کامرانیه فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
29٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
187٬741٬000 تومان
طبقه
3
کوچه کاملا مشجر و ساکت
155 متر 3 خواب تک مستر

نوید احمری تماس بگیرید