تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متر کلیدنخورده * 3 پارکینگ سندی

155 متر کلیدنخورده * 3 پارکینگ سندی

1 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
38٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
245٬161٬000 تومان
طبقه
5
**** کانون مشاورین املاک رسا ****

❇️❇️ شما لایق عالی ترین هستید ❇️❇️

⬅️ آپارتمان نوساز کلید نخورده
( فول امکانات )
⬅️ کوچه بن بست ( کم تردد )

به مشخصات :

✅ 155 متر 3 خواب استاندارد
( کف لمینت و سنگ )
✅ پذیرایی خوش نقشه ( نور جنوب )
✅ خواب مستر ( لاندری در واحد )
✅ متریال ، شیرآلات و تجهیزات برند
✅ بالکن کاربردی
✅ 3 پارکینگ سندی باکس
✅ سالن اجتماعات مجلل و تجهیز شده
✅ سالن ورزش و بیلیارد
✅ 200 متر لابی شیک
✅ سیستم هوشمند (دوربین مدار بسته)
✅ لابی من 24 ساعته
✅ سریدار مقیم

⬅️ لطفا برای موارد مشابه تماس بگیرید
↩️ مشاور خرید و فروش ملک (سعادت آباد)
" بهرام "