تائید
فروش مسکونیآپارتمان155 متری نوساز فاز 2 *شهرجدیدهشتگرد*

155 متری نوساز فاز 2 *شهرجدیدهشتگرد*

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
155
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
3٬797٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
■□■□■□■□■□■□■
《 املاک امیر پاشا 》
■□■□■□■□□□■□■

●● آپارتمان شخصی ساز ●●

☆ 155 متر
☆ نوساز
☆ 3 خواب

✅️موارد مشابه موجود میباشد

ارائه ی فایل در تمامی مناطق شهرجدیدهشتگرد و حومه مناسب با سلیقه شما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید