تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر 3خواب روبه نما 11فازدو گوهردشت

155متر 3خواب روبه نما 11فازدو گوهردشت

1 سال پیش در کرج

متراژ
155
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
12٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬000٬000 تومان
طبقه
4
✅املاک پلاک گوهردشت ؛ ملکشاه بین 11 و 12

⭕️فروش واحد 155متری ؛ سه خواب

⭕️سازه برند منطقه ؛ متریال فوق العاده

⭕️بهترین خیابان گوهردشت ؛ لوکیشن برتر

⭕️ملک جنوبی ، واحد رو به خیابان

⭕️پنج طبقه ی ده واحدی

⭕️لابی کلاسیک و مبله

⭕️مطبخ کاربردی + مستر رویال و تراس کاربردی

⭕️فرصت خرید این واحد را از دست ندهید.

✅مسعود حمدی