تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر،شمالی،دانش آموز، نوساز

155متر،شمالی،دانش آموز، نوساز

1 سال پیش در مشهد

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬967٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
❌بنام خدا ❌
➖➖➖➖➖➖
مسکن باراد
➖➖➖➖➖➖
155متر، طبقه چهارم،شش طبقه، شش واحد
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
هال و پذیرایی بزرگ و دلباز
داری مطبخ(آشپزخانه کثیف)
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سرامیک، چوب، کاغذ دیواری
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
برهانی هستم مشاور امور ملکی در منطقه 11درمسکن باراد بین جلال 37و39
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
درصورت پاسخگو نبودن لطفاً پیام بدهید