تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر صفر تک واحدی فول پارکینگ اختصاصی ابوطالب

155متر صفر تک واحدی فول پارکینگ اختصاصی ابوطالب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬870٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
ساختمان 7 طبقه 8 واحد تک واحدی

سازه ای فاخر از سازنده برند منطقه
متریال روز با نقشه ای فوق العاده خوش چیدمان

با سه خواب خوش قواره برای افراد خاص پسند
دو خواب نورگیر از جنوب با یک خواب مستر

با آشپزخانه عریض در قلب نقشه به سبک روز
و تراسی ویژه برای استفاده بهتر شما در آشپزخانه

دارای پنجره های قدی با نورگیر فوق العاده بدون مشرف
پذیرایی و آشپزخانه آفتاب گیر و فوق العاده دلباز

دارای کناف نورپردازی و کمددیواری
پکیج و تاسیسات کولرگازی نصب

پارکینگ اختصاصی مخصوص این واحد
پیلوت و مشاعات تا سقف سنگ

خریدار گرامی توجه کنید !
از این ساختمان همین یک واحد باقی مانده ...
پیشنهاد میکنم تا این فرصت از دست شما نرفته
همین امروز واحد رو بازدید کنید

خرید مستقیم از سازنده بدون واسطه
فروشنده واقعی

جهت اطلاعات فقط با شماره زیر
0915 008 83 83
0915 008 83 83
0915 008 83 83
تماس بگیرید

مشاور و امین شما
بهادری
دفتر سرمایه گذاری املاک خاتونی

موارد مشابه در منطقه موجود می باشد.