تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر3خ ویودارسرتاسرپرده خوربرج مجلل رونیکا

155متر3خ ویودارسرتاسرپرده خوربرج مجلل رونیکا

2 سال پیش در تهران

متراژ
155
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
381٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬458٬064٬000 تومان
طبقه
5
زیرقیمترین فایل درسعادت آباد
در محیطی دنج واعیان نشین
155متر3خ نور نقشه بی نظیر
کلیه امکانات برج رونیکا
روف کاردن لابی سلطنتی به ارتفاع 7.5 تالار پذیرایی سونا جکوزی سالن جیم مجزا تیم تاسیساتی وحفاظتی محوطه سازی به سبک باغ هلندی جاده سلامتی وتندرستی و........

الباقی توضیحات درج نشده برای اطلاعات بیشتر وبازدید لطفا تماس بگیرید

مدیر وکارشناس برجهای لوکس منطقه فروش متناسب با هر بودجه متراژ وهر سلیقه ایی