تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متری.غرق آفتاب.برند آرامش ویو ابدی رحمانیه.

155متری.غرق آفتاب.برند آرامش ویو ابدی رحمانیه.

1 سال پیش در مشهد

متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
5٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬129٬000 تومان
طبقه
5
به نام خدا
به نام خدا...
‎ مسکن رویال VIP
‎ الهیه 14

با عرض سلام و احترام...

‎⚜️پیشنهادی بی رقیب برای سکونت شاهانه⚜️

با عرض سلام و احترام...

✅آپارتمان فوق در بهترین لوکیشن منطقه میباشد
جکوزی در بام با 2آسانسور
✅شرایط پرداخت استثنایی
✅واحد صفر میباشد
✅مبلغ سند کسر میشود
✅قابلیت رهن 800 میلیون در صورت نیاز

‎⚜️برند معتبر سازه مدرن و هوشمند الهیه و رحمانیه
⚜️روف گاردن
⚜️سوپر لوکس امکانات فوق لوکس

⭕️پذیرایی وسیع و بدون پرتی نقشه ژورنالی
⭕️آشپزخانه وسیع و کاملا نورگیر
‏⭕️شیرالات توکار برند آلمانی

‎⭕️ سه خواب نور گیر پنجره و کمد دیواری
‎⭕️ فیلتر 2 واحدی بدون مزاحمت
⭕️ آشپزخانه بزرگ و کابیت ENZO

‎⭕️ دارای 3حمام مستر بزرگ
‎⭕️فول نصبیجات
⭕️ آسانسور 11 نفره بزرگ تا بام ‎
‎✅توضیحات شنیدنی دیگر....

مشاور امین شما نوید سلطانی
‎ ⚜️آدرس : الهیه 14 مسکن رویالVIP