تائید
فروش مسکونیآپارتمان156 متر 3 خواب ( ساقدوش )

156 متر 3 خواب ( ساقدوش )

2 سال پیش در تهران

متراژ
156
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
25٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
160٬256٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
◼️◼️◼️◼️املاک بزرگ ماکان ◼️◼️◼️◼️
◼️◼️بزرگترین املاک منطقه ◼️◼️
ضلع جنوب شرقی میدان هروی

"In the name of GOD"

فایل طلایی⭐⭐⭐

واحد 156 متر 3 خواب

◾◾◾قابل توجه دوستان عزیز ◾◾◾

فایل های طلایی ⭐ : شامل مشاوره 24 ساعته به مدت (1هفته) میباشند .

◾جهت کسب اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید◾

مشاور و متخصص شما: «کوروش»