تائید
فروش مسکونیآپارتمان156 متر سعادت آباد فول امکانات

156 متر سعادت آباد فول امکانات

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
156
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏116,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏743,589,000 تومان
طبقه
8
بدنسازی
لابی مدرن با ارتفاع 7 متر
طبقه هشتم با چشم انداز کل تهران
روف گاردن مجهز
استثنایی ترین مشاعات منطقه
2پارکینگ سندی
پارکینگ مهمان
شرایط پرداخت عالی
سازه به نام از سازنده به نام منطقه سعادت آباد زعفرانیه و ...
موارد بیشتر متناسب با بودجه و سلیقه شما
مشاور شما احمدی