تائید
فروش مسکونیآپارتمان156 مترسه خوابه ولیعصرساعی

156 مترسه خوابه ولیعصرساعی

11 ماه پیش در یوسف‌آباد

متراژ
156
ساخت
1372
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
15٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
↙️156 مترسه خوابه ولیعصر ✔️

↙️مشرف به پارک ساعی ✔️

↙️تک واحدی ✔️

↙️موقعیت بسیار عالی برای کسانی که به دنبال آسایش و امنیت برای خانواده هستند✔️

↙️دارای قدرالسهم عالی ✔️

↙️توضیحات بیشتر در تماس تلفنی✔️

☎️تماس تا 12 شب