تائید
فروش مسکونیآپارتمان156متر/الهیه/برند/سوپرشیک/زیر فی

156متر/الهیه/برند/سوپرشیک/زیر فی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
156
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬487٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
♦️با سلام،مقدم هستم املاک پرند
=================
✅واحد 156متری شیک و زیر فی در لوکیشنی عالی و قیمتی فوق العاده و زیر فی
============
◀️قابلیت واگذاری به رهن تا 600
◀️قابلیت گرفتن وام مسکن روی سند
============
⭐املاک سراسری پرند⭐
✳️محمدیه 5✳️
⬅️ مشاور شما : مقدم ➡️