تائید
فروش مسکونیآپارتمان156متر سه خواب ویو دریاچه تریتیوم 1

156متر سه خواب ویو دریاچه تریتیوم 1

2 سال پیش در تهران

متراژ
156
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
18٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬589٬000 تومان
طبقه
11
156متر
سه خواب(یک خواب مستر)
برج مجلل تریتیوم 1
ویو کامل دریاچه
پنجره قدی
نورگیر فوق العاده
خوش نقشه بدون پرتی ودیوار مشترک
واحد هوشمند و سیستم BMS

امکانات برج:
استخر،سونا،جکوزی
لابی شیک و مجلل همراه با لابی من 24ساعته
سالن اجتماعات
سالن بازی

جنب مرکز تجاری و تفریحی ایرانمال
دسترسی آسان به شاهراههای اصلی منطقه
دسترسی اسان به مرکزخرید و هایپر استار

درصورت نیاز قابل رهن تا مبلغ 2میلیارد
⭕️قیمت کاسبی ⭕️

❌مناسب برای سرمایه گزاری❌

جهت کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید