تائید
فروش مسکونیآپارتمان157 متر، 3 خواب، خوش نقشه و نورگیر

157 متر، 3 خواب، خوش نقشه و نورگیر

1 سال پیش در تهران

متراژ
157
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
16٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬095٬000 تومان
طبقه
1
متراژ مناسب ، لوکیشن عالی ، طرح و نقشه ایده آل و اگر چه باورکردنی نیست ولی فقط به قیمت 16،500
157 متر
3 خواب
45 متر پذیرایی ، 20 متر نشیمن ، 15 متر آشپزخانه , خوابهای جادار و استاندارد
کف سنگ ، کابینت mdf و ...
لوکیشن عالی و دنج

املاک بزرگ آمود
باباجان