تائید
فروش مسکونیآپارتمان157 متر مجلل/لابی شیک 3 خواب

157 متر مجلل/لابی شیک 3 خواب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬553٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
املاک سراسری مشهد ( میدان امامیه،نبش ادیب 30)
⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜
✔️لوکیشن واحد : اواسط اقدسیه
✨تک واحدی ✨
✔️آشپزخانه شیک و مدرن
✔️کابینت : طرح چوب
✔️ دارای : پارکینگ ، 2 بالکن ، انباری ، ✔️آسانسور + لابی هتلی
✔️پشت بام دارای روف گاردن
✔️گاز روکار + هود لمسی _  دیوار ها ترکیبی _ جارو مرکزی
✔️ تعداد خواب :  3
✔️حمام مستر
✔️کمد دیواری های بسیار بزرگ
✔️ گرمایش از کف _ سرویس فرنگی ، ایرانی
✔️آیفون تصویری _ درب برقی
✔️ فوقالعاده شیک و بدون نقص
✔️متریال عالی و بروز و مشاعات تمام سنگ
✔️قیمت زیر فی منطقه
✔️2 واحد دیگر هم موجوده در این آپارتمان
طبقه 3 و 4
✔️برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید
⭐مشاور امور ملکی شما : رضازاده ⭐