تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا157 متر ویلایی سمت زوج هراز

157 متر ویلایی سمت زوج هراز

2 سال پیش در آمل

متراژ
157
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬439٬000 تومان
متراژ زمین
157
محدوده هراز بعد از قائم سمت زوج

خانه ویلایی 157 متری

10 متر بر

90 متر بنا

دارای همه انشعابات

قابل سکونت

قابلیت شخصی سازی

قابلیت ساخت و ساز

مناسب برای سرمایه گذاری

سند مالکیت

گروه مشاورین املاک آینده با حدود دو دهه تجربه در زمینه امور ملکی شما را در امر:

❇️خرید و فروش آپارتمان

❇️رهن و اجاره مسکونی و تجاری

❇️مشارکت در ساخت

❇️خرید و فروش ملک و مستغلات
یاری مینماید.
__________________
یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده
آدرس دفتر: بین آفتاب 62 و 64
✴️مدیریت: عبدالله پور ابراهیم✴️

برای دیدن فایل های بیشتر به پیج اینستاگرامی املاک آینده آمل مراجعه فرمایید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه مشاورین آینده

یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده