ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
157متر 3خواب 2مستر شمالی روبه خیابان طبقه
157متر 3خواب 2مستر شمالی روبه خیابان طبقه
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
157
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
8٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬503٬000 تومان
طبقه
3
✅فروش واحد های نوساز و چند سال ساخت در فاز 1و2 گوهردشت
✅مشخصات ساختمان :
واقع در یکی از بهترین لوکیشن های گوهردشت
جهت ملک شمالی با حیاط مشجر
نما ترکیبی با تعداد واحد کم
بدون دیوار مشترک
فول امکانات و…
✅مشخصات واحد :
157متر سه خوابه
دو خواب مستر
کف واحد سرامیک
کابینت هایگلس
کمد دیواری های سرتاسری
تراس کاربردی رو به خیابان
فروشنده ی واقعی
✅جهت بازدید ، مشاوره و استعلام فایل های دیگر تماس بگیرید.
.::مسعود حمدی::.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور مسعود حمدی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت