تائید
فروش مسکونیآپارتمان157متر/اقدسیه21/سند آماده/5طبقه موجود،تک واحدی

157متر/اقدسیه21/سند آماده/5طبقه موجود،تک واحدی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬710٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
(به نام پروردگار بی همتا)
سلام
با عرض ادب و احترام
✨عکسها متعلق به خود واحد میباشد
✨مجموعه تک واحدی کلا 5واحد
✨تمام نصبیجات نصب،بدون فضای پرت
✨روبه آفتاب نورگیر عالی،نما و مشاعات بی نظیر
✨سند آماده،2تا تراس (قابل چیدمان)
✨پنجره ها قدی،آسانسور 8نفره
✨5طبقه به صورت یکجا هم واگذار میشه
✨بازدید=پسند
✨ارادتمند شما سید محمد طوسی
(موارد مشابه با قیمت های متفاوت موجود میباشد)
(آپارتمان،زمین،مشارکت در ساخت،پیش فروش)
(با تشکر از ناظر محترم دیوار)