تائید
فروش مسکونیآپارتمان157متر/تک واحدی/سند آماده/اقدسیه

157متر/تک واحدی/سند آماده/اقدسیه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬867٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
(به نام رزاق بی نیاز)
سلام
با عرض ادب و احترام
عکسها متعلق به خود واحد میباشد
پلان بی نقص/نورگیر عالی هر 3خواب نور
پنجره ها تمام قد/2تا تراس بزرگ
5طبقه تک واحدی/کلا 5واحد
کار بسیار قوی وارزنده/سند آماده
ارادتمند شما
سید محمد طوسی
(موارد مشابه با قیمت های متفاوت موجود میباشد)
(آپارتمان،زمین،مشارکت در ساخت،پیش فروش)
(با تشکر از ناظر محترم دیوار)