تائید
فروش مسکونیآپارتمان158 در الهیه مشاعات و هتلینگ

158 در الهیه مشاعات و هتلینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
158
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
47٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
9
***الهیه***
158 متر
دارای استخر چهار فصل در روف گاردن
و مجموعه ی استخرهای منفی در3_

✅مسکن دیپلمات✅