تائید
فروش مسکونیآپارتمان158متر /برج باغ دو جهت نور/

158متر /برج باغ دو جهت نور/

1 سال پیش در تهران

متراژ
158
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
45٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
284٬810٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
9
_ برترین فرعی فرد ساسان با دسترسی بی نظیر _
✅️ ورودی از حیاط مشجر و زیبا ✅️
ریشه زمین 100٪ شخصی قابل استعلام
بدون هیچگونه ریشه بنیاد یا اوقاف
در نگاه اول این آپارتمان بیشتر از متراژ واقعی آن دیده می شود

طرحی فاخر از برترین آرشیتکت کشور
به گونه ای طراحی شده که آفتاب مستقیم از جنوب، و شمال می گیرد .

دارای 2 تراس با قابلیت چیدمان کامل و بدون مشرف همیشگی است .

ارتفاع سقف خیره کننده و قابل توجه که منجر شده واحد فوق العاده دلباز به نظر برسد .

به دلیل مدیریت قوی ساختمان، نما، مشاعات، حتی تاسیسات و لوله های داخلی مجموعه به تازگی بازسازی شده و این مجموعه مشابه آپارتمان های کم سن و سال منطقه است .

داشتن استخر سونا جکوزی فعال

3 پارکینگ سندی کنار هم در یک باکس که جای پارک حداقل 4 ماشین با ابعاد بزرگ است، از دیگر ویژگی های بارز این مجموعه است .

قیمت برای خریدار واقعی قابل مذاکره و مالک فروشنده ی واقعی است‼️‼️

مشاور شما :شهریار