ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
158متر/سرمایه گذاری/اشرفی اصفهانی
158متر/سرمایه گذاری/اشرفی اصفهانی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
158
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
11٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
72٬468٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭕⭕⭕توجه توجه⭕⭕⭕
سرمایه گذاران لطفا دقت کنید
✅فقط پرداختی نقد مد نظر مالک می باشد
❌مشاعات آبی فعال(باشگاه ورزشی طبقه منفی)❌
⬅️اولویت با اولین بازدید کننده➡️
✅اطلاعات بیشتر فقط تماس
✅کارشناس تخصصی منطقه
✅مهندس باربد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت