تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه16 متر تجاری با پارکینگ سندی/سی متری جی

16 متر تجاری با پارکینگ سندی/سی متری جی

1 روز پیش در جی

متراژ
16
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏5,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏368,750,000 تومان
« به نام یگانه خالق هستی »
✓ 16 متر مغازه با انشعابات مجزا
✓ پارکینگ سندی
✓ نبش خیابان با سه دهنه کرکره برقی
✓ ملکیت سند تک برگ
✓ کلید نخورده
✓ مبلغ 400 میلیون تومان پارکینگ جداگانه محاسبه میگردد
✓ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
« مشاور مورد اعتماد شما رضایی »