تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر 3 خواب سعادت آباد

160 متر 3 خواب سعادت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
44٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
275٬000٬000 تومان
طبقه
4
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
خرید با قیمت مناسب یک هنر است
این هنر تخصص ماست
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

تجربه زندگی متفاوت در کنار امنیت در این واحد بینظیر
سازه ای در خور تحسین
طراحی بینظیر و خاص
گردهمایی برترین متریال روز دنیا
....................................................
مشاعات و امکانات رفاهی تفریحی هتلینگ
استخر با طراحی و ابعاد بینظیر
سونا جکوزی
تالار خصوصی و مجهز جهت مهمانی های شما
سالن ورزش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
لابی مجلل و با شکوه
روف گاردن با چشم انداز رویایی ویو 360
...................................................

160 متر بینظیر و بدون تکرار
سالن وسیع با پنجره های قدی
آشپزخانه مدرن و مجهز
3 خواب بزرگ + یک خواب مستر
تراس بزرگ و قابل چیدمان و ویو شگفت انگیز
......................................................
برای اطلاعات و بازدید از این پروژه بینظیر و منحصر به فرد حتما تماس بگیرید

از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگو میباشم