تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر سه خواب شهرک راه آهن آبشار تهران

160 متر سه خواب شهرک راه آهن آبشار تهران

1 سال پیش در تهران

متراژ
160
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
9٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
56٬875٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
8
✴️ 160 متر سه خواب آبشار تهران شهرک راه آهن

این یک ملک نیست یک فرصت است

⚜️واحد 3 بر نور

✅️ 2 بالکن بزرگ قابل چیدمان ویو ابدی

✅️ پارکینگ
✅️ انباری
✅️ آسانسور
✅️ پارکینگ مهمان

به قیمت ترین واحد منطقه نیاز مالی شدید

✳️خوش نقشه سراسر نور

✳️عکس خوده واحده

_________ خانم بنی انسان _______ املاک راما

مشاور فعال منطقه 22 ____________

دهکده المپیک / هوانیروز/ شهرک گلستان/ زیبا دشت /کوهک /چیتگر
__________________________

کلنگی/ آپارتمان/ ویلایی /شخصی ساز/ مستغلات/ پیش فروش برج های در حال ساخت و رزومه دار و قابل اطمینان زیر نظر اتحادیه انبوه سازان منطقه 22