تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر / شاهگلی ، ایل گلی ، ویلاشهر/ دوبلکس

160 متر / شاهگلی ، ایل گلی ، ویلاشهر/ دوبلکس

2 سال پیش در تبریز

متراژ
160
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬720٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
‏»»»»»»»»»»»»»»آذر ملک AZRMELK««««««««««««««

(بهترین ها را از ما بخواهید)
160 متر/ دوبلکس
طبقه 3 و 4

»»»»»»»اسماعیل مددی«««««««
آذر ملک: ولیعصر، فلکه بارنج، جنب بانک ملت، نبش کوچه خورشید، طبقه فوقانی اتوگالری لوتوس