تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر * فرهنگ ، دانش آموز* LUXE* تک واحدی

160 متر * فرهنگ ، دانش آموز* LUXE* تک واحدی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
9٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬812٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام و درود

❇️ بلوار دانش آموز * فرهنگ

❇️موقعیت مکانی عالی دنج و آرام

❇️160 متر * تک واحدی * جنوبی

❇️فوق العاده خوش نقشه بدون کوچیکترین پرتی

❇️کابینت چوب * پارکینگ اختصاصی

❇️مطبخ * کلوزت * تراس بزرگ به همراه سه خواب آفتاب گیر
❇️ مجموعه شخصی ساز

❇️برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

⚜️با تشکر: خلیلی

بیواسطه ❌