تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر/ ملک دوبر/نوساز/فاز 2 اندیشه

160 متر/ ملک دوبر/نوساز/فاز 2 اندیشه

1 سال پیش در کرج

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬040٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬000٬000 تومان
طبقه
2
⭕دپارتمان املاک اوپال ⭕

✅املاک بزرگ "اوپال" دارای قویترین فایلینگ فروش در منطقه فاز دو اندیشه
_________________________________________________
فایل فروش آپارتمان

کد فایل 1415

160متر
3خواب
طبقه 2
9واحدی
نما در شب استثنایی
مشاعات تمام سنگ درجه 1
پارکینگ سندی
انباری سندی
اسانسور با موتور ایتالیایی

_______________________________________________
✅جهت بازدید و اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید.